*

O Pontym

O pontymUž jako malý capart jsem svůj volný čas nejraději trávil u vody. S tátou jsme často stáli po pás v řece a čekali až nám konečně něco zabere. Chytali jsme na starý bambusový prut okouny, plotice, jelce, pstruhy a lipany. To všechno bylo moc fajn, ale chtěl jsem chytat pořádné hovada. V časopise jsem viděl fotky trofejních kaprů, to byli ale hovádka! Kapři mě naprosto uchvátili a kaprařina se stala mojí největší láskou. Neznám krásnější pocit, než když se mi podaří ulovit dvacetikilového macka. Vždycky si přitom uvědomím, jak dlouho už si ve vodě spokojeně plave a co všechno už musel prožít. A taky proto se mým heslem stalo "catch and release" (chyť a pusť), a tak kapr po zvážení a přeměření dostane hudlana a může si plavat dál.

Vznik Pontyho

Kaprařině jsem se chtěl věnovat na plno, a tak se mi v březnu roku 2013 podařilo otevřít Kaprářskou speciálku U Pontyho. Byl to malý krámek asi 40m2, ale i přes to si během chvíle našel své příznivce, kterým se líbilo, že kromě nákupu kvalitního krmení a vybavení si mohou popovídat se stejně zapáleným bláznem jako jsou oni. Od začátku si zakládám na tom, že chci prodávat jen kvalitní a prověřené zboží.

Pontyho tým

Díky lidem, které mám kolem sebe a které jsem poznal, se mi podařilo vybudovat skvělý tým.

Všem nám záleží na tom, aby se Ponty neustále rozvíjel a nabízel ty nejkvalitnější služby pro zákazníky po celé ČR. Proto jsme založili firmu PONTYfish s.r.o. a přestěhovali se do mnohem větší prodejny. Podařilo se nám vytvořit nejpřehlednější rybářský e-shop s jedinečným věrnostním a bonusovým programem.

Stále trávíme spoustu času u vody a testujeme novinky, abychom ti mohli zodpovědně doporučit co je dobré a co ne. 

Pontyho plány

Nechceme být pouze obchod. Jsme tvůj parťák k vodě, protože své práci i rybaření rozumíme a chceme s tebou sdílet radost z úlovků. Zajímají nás tvé potřeby i rybářské úspěchy. Můžeš nám na náš facebook posílat fotky svých úlovků a my je rádi zveřejníme na zdi a vystavíme i na nástěnce v naší prodejně. 

Doufáme, že se ti "U Pontyho" bude líbit a že se k nám vždy budeš rád/a vracet.

 

Petrův zdar!  

 


Napište nám

Naše zákaznícká linka je k dispozici 24 hodin.

Telefon: 0123-456-789

Kontaktujte náš odborný tým!