Kategorie

*

Naviják Tica Galant Long Cast 5000/10000

Kaprařský naviják vhodný na klasický lov, zejména pro daleké nahazování. Dodává se s dvěma kovovými cívkami s rozdílnou kapacitou.

Další specialitou je, že ho dostanete s dvěma rozdílnými brzdovými systémy – maticemi. První je Quick Drag System – brzda s rychlým nastavením volnoběhu, použitelná i jako baitrunner. Tato brzda má vnější matici pro rychlé uvolnění nebo dotažení brzdy a vnitřní matici pro přednastavení brzdné síly. Druhou je klasická, jemně nastavitelná brzdná matice.

Obě brzdy jsou osazeny karbonovými třecími podložkami, takže bez problémů a bez přehřátí zvládnou i velkou zátěž při boji s trofejními úlovky. Tice Galant Long Cast GBAT je vybaven 7 RRB nerezavějícími ložisky , ložiskem v Stop Systému a všemi technologiemi, které znáte z nejvyšší série navijáků této značky. Důležitý je silný šnekový převod s prodlouženou hlavní osou pro dokonalé ukládání vlasce na cívku. Naviják má i speciální otvor na mazání, díky kterému dokážete udržovat naviják spolehlivý a funkční dlouhou dobu. Naviják má velmi pěkný, stylový černý lesklý design.

  • Kapacita náhradní cívky : 0,60mm/180m
 
 

Parametry

Ložiska8
Převod4,1:1
Kapacita0,32mm/200m
2-cívkaAno
Váha595gr